Siuntų paieška ir sekimas

Siuntų paieška ir siuntų sekimas – neatsiejama paslauga visiems klientams siunčiantiems siuntas į užsienį arba siuntas Lietuvoje. Siųsk24 siūlo jums galimybę sekti savo siuntos buvimo vietą visais jos gabenimo etapais nuo tada kai kurjeris paima siuntą iki siuntos pristatymo gavėjui.

Kiekvienai siuntai, kurios gabenimas užsakytas per Siųsk24 platformą, yra suteikiamas unikalus siuntos sekimo numeris, kurį galite naudoti, kai norite matyti siuntos gabenimą. Siuntos numerį galite duoti ir siuntos gavėjui, jis taip pat gali stebėti kur šiuo metu yra jam siunčiama siunta.

Siuntų sekimas „Siusk24.LT“ internetinėje svetainėje atliekamas greitai ir paprastai, naudojantis siuntų paieškos / siuntų sekimo įrankiu. Siųsk24 svetainėje spustelėkite „Sekimo informacija“ laukelį, įveskite savo siuntos numerį ir stebėkite siuntos gabenimo kelią.

Visos siuntos siunčiamos per Siųsk24 turi išsamią sekimo informaciją, kuri yra nuolat atnaujinama pagal partnerių pateiktus duomenis. Tad siuntos sekimas „Siusk24.LT“ internetinėje svetainėje paprastas ne tik jums, bet ir jūsų klientams, kurie galbūt kalba kitomis kalbomis, nes siuntų sekimo informacija pateikiama ir kitomis kalbomis priklausomai nuo to, kurią kalbą pasirinksite.

Tarptautinių siuntų užsienyje ir vietinių siuntų Lietuvoje sekimas nuo šiol labai paprastas ir greitas, o siuntos kelią galima stebėti vos per vieną mygtuko paspaudimą! Siuntos į, ar siuntos iš, yra greitos siuntos, saugios siuntos, patikimos siuntos!

Patikėdami mums, savo srities profesionalams, savo siuntų siuntimą, nenusivilsite! Mūsų komanda stengiasi užtikrinti, kad ypatingai skubios siuntos pasiektų jų gavėjus greitai ir patikimai ir laiku. Jei turite klausimų dėl siuntų; siuntimo; kurjerių; siuntų Lietuvoje kainų; siuntų į užsienį ar siuntų žsienyje kainų ar tiesiog negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.