Siuntų pakavimas

Tinkamas siuntos pakavimas užtikrina saugų bei greitą siuntos pristatymą. Netinkamai supakuotos siuntos turinys gabenimo metu gali būti pažeistas ar net prarastas. Todėl prieš siųsdami siuntą, visada pasirūpinkite saugiu bei tinkamu pakavimu, kuris ne tik užtikrins sėkmingą pristatymą, bet ir padės išvengti papildomų priemokų, atsirandančių dėl netinkamos siuntos pakuotės. Siųsk24 parengė siuntų pakavimo atmintinę, kuri padės pasirūpinti saugia siuntos kelione.

Siųsk24 siūlo atmintinę, kaip reikėtų tinkamai pakuoti siuntas:

Naudokite patvarias, naujas ir tvirtas pakuotes. Panaudota dėžė nėra tinkamiausia pakavimui, nes transportavimo metu ji yra perkraunama, užkraunama kitomis pakuotėmis arba uždedama ant kitų siuntų.

Naudokite pakuotes, kurios tinka. Pakuojant daiktus į dėžes stenkitės nepalikti tuščios vietos, nes transportavimo metu pakuotės turinys gali laisvai judėti ir taip pažeisti ar suplėšyti pakuotę, apsigadinti pats.

Užpildykite tarpus ir tuščias vietas. Jei jau atsitiko taip, jog dėžėje liko tuščios vietos- užpildykite ją. Naudokite oro pagalvėles, burbulinę plėvelę, putplasčio granules ar tiesiog paminkštinimo priemones. Jei siuntą talpinsite į dėžės vidurį ir likusius aplink tuščius tarpus užpildysite- sumažinsite tikimybę apgadinti siuntą iš vidaus.

Tinkama lipni juosta. Atrodo nieko tokio, bet tinkama lipni juosta yra dalis saugaus pakavimo. Naudokite kokybišką, patvarią lipnią juostą ir ja užklijuokite visus dėžės tarpus. Nepamirškite, jog siunčiant muitinamas siuntas, muitinės pareigūnams gali reikėti patikrinti siuntos turinį, todėl nevyniokite visos dėžes į lipnią juostą. H formos klijavimas- puikus sprendimas.

Venkite aštrių kampų. Jei jūsų siunčiama siunta turi aštrių, išsikišusių kampų naudokite papildomos minkštos pakavimo medžiagos bei siuntą pritvirtinkite taip, jog ji kuo mažiau judėtų pakuotės viduje.

Siųsdami skysčius, venkite stiklinės taros, idealiausia plastikinės pakuotės, viena nuo kitos atskirtos kartoniniais intarpais. Prisiminkite, jog išsilieję skysčiai ne tik sugadins jūsų siuntas, bet ir šalia esančias.

Susuktus dokumentus, plakatus, brėžinius, žemėlapius ir kitus didelio formato spaudinius pakuokite į trikampio, o ne ritinio formos tūbas.

Ypač jautrias, trapias bei vertingas siuntas pakuokite „dėžė dėžėje“ principu. Maža dėžę, į kurią sudedate savo siuntos turinį dėkite į didesnę dėže ir pasirūpinkite minkštu bei saugiu užpildu.

Siuntas, sveriančias daugiau nei 70 kg. Dėkite ant paletės, tinkamai supakuokite ir sutvirtinkite diržais, jog visa paletė būtų gabenama stabiliai. Venkite nelygaus, „piramidinio“ paviršiaus, ant kurio nebus galima uždėti kitų siuntų, kitaip kurjerinės kompanijos pritaikys papildomas priemokas.

Tinkamai ženklinkite savo siuntas. Ar tai būtų maža dėžutė, ar didelė paletė- etiketės su siuntos informacija turi būti aiškios, matomos, pritvirtintos taip, jog būtų lengva matyti informaciją bei skanuoti brūkšninius kodus.

Siuntos ženklinimas „dūžta“, „nevartyti“ ir pan. yra tik informacinio pobūdžio. Siuntos gabenimo metu į juos nėra atsižvelgiama. Pasirūpinkite saugiu ir tinkamu pakavimu.

Vokuose galima siųsti dokumentus, korespondenciją arba smulkius ir lengvus daiktus. Dokumentus nuo vandens ar kitų skysčių apsaugokite papildomai, įdėdami juos į plastikinį maišelį ir tik tada dėdami į voką. Lengviems ir smulkiems daiktams galima naudoti specialius plastikinius maišelius, skirtus siuntų gabenimui.

Norėdami sužinoti gabenimo kainą naudokitės kainų skaičiuokle, jei norite sužinoti kur jūsų siunta- naudokitės siuntų sekimo nuoroda, o jei kilo klausimų ar prireikė pagalbos, kreipkitės į Siųsk24 komandą telefonu ar elektroninių paštu, palikite žinutę ir jums bus suteikta visa reikiama informacija.