Siuntų priemokos

Turėdami daugiau nei 10 metų darbo patirtį dirbant su Lietuvos ir užsienio šalių kurjeriais, esame atrinkę geriausius siuntų paslaugų tiekėjus, kurie užtikrintai atlieka kokybiškas siuntų paslaugas. Mūsų siuntų paslaugų tiekėjai: DHL siuntos; DPD siuntos; FEDEX siuntos; GLS siuntos; Lietuvos paštas siuntos; LP EXPRESS siuntos; Omniva siuntos; TNT siuntos; UPS siuntos.

Siuntos Lietuvoje ir siuntos užsienyje – mūsų veiklos sritis. Greitos siuntos, patikimos siuntos – yra mūsų prioritetas. Norėdami plėsti savo verslą Lietuvoje, ar už jos ribų, ar siųsdami asmenines siuntas į užsienį, ar siuntas iš užsienio -  turėtumėte rinktis siuntų siuntimą per mus, Siųsk24. Mes stengiamės, kad Jums suteikiamos siuntų paslaugos atitiktų kainos ir kokybės santykį, tad mūsų tikslas skubios siuntos, pigios siuntos, ir, svarbiausia, patikimos siuntos.

Papildomos siuntų priemokos - tai siuntos priemokos, kurios taikomos nestandartinėms siuntoms arba siuntų papildomoms paslaugoms. Siuntų priemokos gali būti taikomos kai siuntos yra nestandartinio dydžio ar svorio, kai siuntų pristatymas ar siuntų paėmimas vykdomas atokioje vietovėje, kai yra reikalingos muitinės procedūros (siuntos ar siuntų muitinimas) ar kai reikia pakeisti siuntos gavėjo adresą. Detalesnis priemokų sąrašas pateikiamas, pagal siuntų gabenimo įmonės nuostatas apačioje.

Patikėdami mums, savo srities profesionalams, savo siuntų siuntimą, nenusivilsite! Jei turite klausimų dėl siuntų; siuntimo; kurjerių; siuntų Lietuvoje kainų; siuntų į užsienį ar siuntų užsienyje kainų ar tiesiog negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.

Vienos pakuotės svoris didesnis nei 68 kg priemoka 50 Eur.

Siuntos kraštinės ilgis didesnis nei 121 cm arba antros kraštinės daugiau nei 76 cm priemoka yra 60 Eur.

Siuntos apimtis yra didesnė nei 266 cm matuojant ilgį ir tūrį (ilgis + 2 x plotis + 2 x aukštis), bet mažesnė nei 330 cm (ilgis + 2 x plotis + 2 x aukštis) priemoka yra 60 Eur.

Siuntos ilgis viršija 243 cm arba ilgis ir apimtis yra didesni nei 330 cm (ilgis + 2 x plotis + 2 x aukštis) priemoka yra 75 Eur.

Siuntos supakuotos medinėje dėžėje siuntimas-draudžiamas.

Paletė neužkraunama arba supakuota piramidiniu būdu priemoka 300 Eur.

Nutolusios ar atokios vietovės priemoka 45 Eur.

Oficialaus pristatymo patvirtinimo dokumentas (POD) išrašas 6 Eur.

Adreso taisymo, siuntos peradresavimo mokestis 12 Eur.

Importo deklaracijos mokestis 35 Eur.

Netinkamai supakuotos siuntos mokestis 55 Eur. 

Netinkamai supakuotos siuntos yra: medinės dėžės, siuntos be išorinės pakuotės (pvz. lagaminas), nesupakuotos detalės, ritinio formos siuntos, tūbos, padangos, statinės, plastikinė tara, maišai, burbulinė/skaidria/juoda plėvele apvyniotos siuntos, tvirtinimo diržais apjuostos siuntos ir nelygaus paviršiaus siuntos. Kai siuntos lipdukas nėra užklijuotas ant didžiausios siuntos plokštumos.

Nepristatytos ir grąžintos siuntos kaina- tokia pati kaip ir išsiuntimo kaina.

Siuntos kraštinė ilgesnė nei 175 cm. arba apimtis didesnė nei 300 cm.- priemoka 30 Eur.

Siuntos svoris didesnis nei 30 kg taikoma priemoka 30 Eur arba grąžinama siuntėjo sąskaita

Nutolusios ar atokios vietovės priemoka 45 Eur.

Oficialaus pristatymo patvirtinimo dokumentas (POD) išrašas 6 Eur.

Adreso taisymo, siuntos peradresavimo mokestis 12 Eur.

Rankinio rūšiavimo mokestis taikomas, kai siuntos neteisingai supakuotos: siunčiamos medinėje dėžėje, tūboje, maiše, plastikiniame kibire ar kanistre, rulono pavidalo, kai pakuotės yra apsuktos juoda plėvele, supakuotos į burbulinę/skaidrią plėvelę, sujungtos kelios pakuotės tarpusavyje ar turi išsikišančių dalių. Taip pat, kai siuntos lipdukas nėra užklijuotas ant didžiausios plokštumos. Mokestis - 20 Eur.

Siunta supakuota ar apvyniota juoda plėvele - priemoka 20 Eur.

Grąžinta ar nepristatyta siunta - 20 Eur.

Nekokybiška ar blogai nuskaitoma siuntos etiketė - 1 Eur.

 

Siuntos svoris mažesnis nei 30 kg, o siuntos kraštinės ilgis didesnis nei 121 cm, plotis didesnis nei 76 cm, aukštis didesnis nei 76 cm priemoka yra 50 Eur.

Express siuntos svoris didesnis nei 30 kg, siuntos kraštinės ilgis didesnis nei 120 cm, plotis  didesnis nei 120 cm ir aukštis didesnis nei 150 cm, priemoka 75 Eur.

Economy siuntos svoris didesnis nei 30 kg, siuntos kraštinės ilgis didesnis nei 240 cm, plotis didesnis nei 120 cm, aukštis didesnis nei 180 cm, priemoka 75 Eur.

Jei pakuotės realus svoris yra didesnis nei 31 kg (bet mažesnis, nei 68 kg) ir pakuotė neuždėta ant paletės priemoka yra 30 Eur.

Paletė neužkraunama arba supakuota piramidiniu būdu priemoka 300 Eur.

Siuntos supakuotos medinėje dėžėje siuntimas-draudžiamas.

Adreso taisymo, siuntos peradresavimo mokestis 10 Eur.

Nutolusios ar atokios vietovės priemoka 45 Eur.

Eksporto deklaracijos mokestis  25 Eur.

Importo deklaracijos mokestis 35 Eur.

Netinkamai supakuotos siuntos mokestis 55 Eur. 

Netinkamai supakuotos siuntos yra: medinės dėžės, siuntos be išorinės pakuotės (pvz. lagaminas), nesupakuotos detalės, ritinio formos siuntos, tūbos, padangos, statinės, plastikinė tara, maišai, burbulinė/skaidria/juoda plėvele apvyniotos siuntos, tvirtinimo diržais apjuostos siuntos ir nelygaus paviršiaus siuntos. Taip pat, kai siuntos lipdukas nėra užklijuotas ant didžiausios plokštumos. 

Jei viena siuntos kraštinė ilgesnė nei 1,5 m - priemoka 2 Eur.

Siuntos kraštinės a x b x b / 1000 > 150 - priemoka 6 Eur.

Ilgiausia siuntos kraštinė + 2 x (kraštinė b + kraštinė c) > 300 - priemoka 60 Eur.

Adreso taisymo, siuntos peradresavimo mokestis - priemoka 5 Eur.

Nekokybiška, blogai nuskaitoma siuntos etiketė - priemoka 1 Eur.

Nepristatyta/ grąžinama siunta - priemoka - siuntimo kaina.