Siuntų sekimas

Siuntų sekimas – neatsiejama paslauga visiems klientams siunčiantiems siuntas į užsienį arba Lietuvoje. Siųsk24 siūlo jums galimybę sekti savo siuntos buvimo vietą visais jos gabenimo etapais nuo kurjerio paėmimo iki pristatymo gavėjui.

Kiekvienai siuntai, kurios gabenimas užsakytas per Siųsk24 platformą, yra suteikiamas unikalus sekimo numeris, kurį naudokite, norėdami matyti siuntos gabenimą. Numerį galite duoti ir siuntos gavėjui, jis taip pat gali stebėti kur šiuo metu yra jo siunta.

Siuntų sekimas mūsų svetainėje atliekamas greitai ir paprastai, naudojantis siuntų paieškos įrankiu. Siųsk24 svetainėje nueikite ant „Sekimo informacija“ laukelio, įveskite savo siuntos numerį ir stebėkite siuntos gabenimo kelią.

Visos siuntos siunčiamos per Siųsk24 turi išsamią sekimo informaciją, kuri yra nuolatos atnaujinama pagal partnerių pateiktus duomenis. Tad siuntos sekimas mūsų svetainėje paprastas ne tik jums, bet ir jūsų klientams, kurie galbūt kalba kitomis kalbomis.

Tarptautinių ir vietinių siuntų sekimas nuo šiol labai paprastas ir greitas, o siuntos kelias nuo jūsų vos per vieną mygtuko paspaudimą!