Siuntų sekimas ir siuntų paieška

Siuntų sekimas

Siuntinių paieška (siuntinių sekimas) – neatsiejama paslauga visiems klientams siunčiantiems siuntą į užsienį arba Lietuvoje.

Užsakėte siuntos gabenimą per Siųsk24 internetinę svetainę, atidavėte siuntą kurjeriui arba palikote ją paštomate? O gal siuntėjas jums išsiuntė siuntą ir jūs norite sužinoti kur yra siunta, patikrinti jos būseną ar numatomą pristatymo datą? Naudojantis Siųsk24 sistema siuntų sekimas yra galimas 24/7.

Siuntų paieška

Kiekvienai siuntai, kurios gabenimas užsakytas per Siųsk24, yra suteikiamas unikalus siuntos sekimo numeris arba kitaip vadinamas siuntos sekimo kodas, todėl tiek siuntos siuntėjas, tiek siuntos gavėjas gali matyti kas yra daroma su siunta realiuoju laiku, nuo užsakymo pateikimo iki siuntos pristatymo. Visa informacija yra fiksuojama ir siuntų sekimas galimas tiek vietinėms, tiek tarptautinėms siuntoms.

Siuntų skenavimas ir esamos būsenos fiksavimas yra daromas kiekviename tarpiniame kurjerio punkte. Todėl jūs visada tiksliai žinosite siuntos būvimo vietą ir pristatymo laiką. Turint siuntos sekimo galimybę yra paprasta ir lengva stebėti siuntos judėjimą bei planuoti jos pristatymo laiką.

Kur siunta? Siuntų paieška užsienyje- tarptautinių siuntų paieška ir siuntų paieška Lietuvoje

Tarptautinių siuntų paieška internete ir siuntų sekimas dar niekada nebuvo toks paprastas kaip naudojantis Siųsk24. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą, jums visada bus atsakyta ir pagelbėta.