Siuntų tūrio skaičiuoklė

Dažnas klausimas- kodėl siuntos gabenimas kainavo daugiau nei buvo pateikta siuntos kainų skaičiuoklėje? Vienas iš atsakymų- buvo apmokestinamas siuntos tūrinis svoris. Taip atsitinka, kai mažas ir lengvas daiktas yra siunčiamas didelėje pakuotėje, arba sverdamas mažai, užima daug vietos. Siuntų vežėjai apmokestina faktiškai užimamą siuntos vietą transporto priemonėje.  Siuntos apmokestinamos pagal realų svorį, arba pagal tūrinį svorį, priklausomai nuo to, kuris yra didesnis.

Visų kurjerių, išskyrus TNT, tūrinis siuntos svoris skaičiuojasi labai paprastai- visos siuntų kraštinės sudauginamos ir gautas skaičius padalinamas iš koeficiento 5000.  Gautas skaičius yra jūsų apmokestinamas siuntos svoris.

TNT siuntų tūrinis svoris economy ir express siuntoms skaičiuojasi skirtingai.

Express- visos siuntos pakuotės kraštinės sudauginamos ir gautas skaičius padauginamas iš 200. 

Economy- visos siuntos pakuotės kraštinės sudauginamos ir gautas skaičius padauginamas iš 250. 

Jei siuntos užsakymo metu nurodėte duomenis, kurie skiriasi nuo realiai keliavusios siuntos duomenų, o sąskaitą jau apmokėjote, tai po kurjerių patikslintų duomenų pateikimo jums bus išrašyta papildoma sąskaita susidariusiam skirtumui apmokėti.

 

Rinkitės iš visų galimų siuntų gabenimo variantų ir patikėkite savo Express siuntų ar Economy siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu, palikite žinutę ir jums bus suteikta visa reikalinga informacija.

Siuntos Lietuvoje ir siuntos užsienyje – mūsų veiklos sritis. Greitos siuntos, patikimos siuntos – yra mūsų prioritetas. Norėdami plėsti savo verslą Lietuvoje, ar už jos ribų; ar siųsdami asmenines siuntas į užsienį ar siuntas iš užsienio -  turėtumėte rinktis siuntų siuntimą per mus, Siųsk24. Mes stengiamės, kad Jums suteikiamos siuntų paslaugos atitikų kainos ir kokybės santykį, tad mūsų tikslas skubios siuntos, pigios siuntos, ir svarbiausia patikimos siuntos.