Skubios siuntos į užsienį ir skubios siuntos Lietuvoje

Siųsk24 teikia siuntų siuntimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Jūsų siuntos gali būti paimamos iš bet kurio Lietuvos kampelio ir pristatytos į bet kurį pasaulio tašką arba atvirkščiai.

Skubios siuntos yra surenkamos iš siuntėjų bei pristatomos gavėjams kiekvieną darbo dieną, o pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo vietos ir pasirinktos paslaugos – Express
siuntos ar Economy siuntos.

Paslauga „Greitos siuntos“ ypatingai populiari tarp įmonių – internetinių parduotuvių, dirbančių su klientais, tiekėjais ar partneriais, kuriems reikia pristatyti įsigytas prekes saugiai ir greitai, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

 

Kodėl verta patikėti skubių siuntų siuntimą Siųsk24 komandai

Patogu

vos keliais paspaudimais galima gauti gabenimo pasiūlymą bei užsakyti paslaugą;

Greitas pristatymas

nuo 1 d.d. EXPRESS paslauga iki 7 d.d. ECONOMY paslauga.

Gera kaina

turime labai gerus konkurencingus didžiųjų kurjerinių įmonių įkainius;

Saugu

siuntos gabenamos patikimų, gerą vardą pelniusių didžiųjų tarptautinių kurjerių įmonių.

Kadangi Siųsk24 sistema veikia 24/7 tai paskaičiuoti pervežimo kainą, pateikti užsakymą, apmokėti už paslaugą bei sužinoti, kur yra jūsų išsiųsta siunta, galite bet kuriuo paros metu. Rinkitės iš visų galimų gabenimo variantų ir patikėkite savo siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.