Smulkios siuntos

Smulkios siuntos – tai siuntos Lietuvoje ir siuntos užsienyje, siunčiamos per kurjerines tarnybas, kurių apmokęstinamas siuntos svoris yra nuo 1kg iki 70kg. Smulki siunta, tai:

  • Parduodamų prekių pavyzdžiai;
  • Skubios pavienės prekės ar nedideli jų kiekiai;
  • Internetinėse parduotuvėse nupirktos ar parduotos prekės;
  • Siunčiamos dovanos;
  • Skubios pavienės prekės ar nedideli jų kiekiai;
  • Internetinėse parduotuvėse nupirktos ar parduotos prekės;
  • Siunčiamos dovanos ar asmeniniai daiktai giminėm ar draugams;

Smulkių siuntų pristatymas per kurjerines tarnybas yra ir greitesnis, ir pigesnis, bei patogesnis lyginant su autotransporto ar oro transporto paslaugomis, nes tai yra mažos siuntos. Be to mažai siuntai teikiama siuntų sekimo paslauga – realiuoju laiku galime matyti kur yra Jūsų smulki siunta, kurią dieną ir kuriuo laiku ji buvo paimta, kada pristatyta ir kas priėmė siuntą. Be to galite parsisiųsti ir atsispausdinti siuntos pristatymą patvirtinantį dokumentą. Smulkių, mažų siuntų paslauga puikiai tinka ir įmonėms ir fiziniams asmenis. Siųsk24 sistemos pagalba galite tai padaryti ypatingai paprastai, greitai ir patogiai.


Siuntos Lietuvoje ir siuntos užsienyje – mūsų veiklos sritis. Greitos siuntos, patikimos siuntos – yra mūsų prioritetas. Norėdami plėsti savo verslą Lietuvoje, ar už jos ribų; ar siųsdami asmenines siuntas į užsienį ar siuntas iš užsienio - turėtumėte rinktis siuntų siuntimą per mus, Siųsk24. Mes stengiamės, kad Jums suteikiamos siuntų paslaugos atitikų kainos ir kokybės santykį, tad mūsų tikslas skubios siuntos, pigios siuntos, ir svarbiausia patikimos siuntos.

Domina smulkių siuntų siuntimas? Ieškote patikimumo, greičio ir geros kainos balanso? Patikėkite tai mums! Konsultuokitės tel. +370 690 00222