Tarptautinės siuntos

Plečiate savo verslą už Lietuvos ribų, ieškote naujų galimybių, bandote pritraukti užsienio investicijų ar kuo daugiau klientų? O galbūt turite draugų ar artimųjų užsienyje ir norite juos nudžiuginti dovanomis iš Lietuvos- visus šiuos klausimus padės išspręsti Siųsk24.

Norėdami pigaus ir greito siuntos pristatymo užsienyje pasinaudokite Siųsk24 kainų skaičiuokle. Suveskite siuntėjo ir gavėjo šalis, pakuotės duomenis, pasirinkite tinkamiausią siuntų siuntimo į užsienį variantą ir pateikite užsakymą. Bendradarbiavimas bei partnerystė su pasaulinėmis kurjerių tarnybomis kaip UPS, TNT, FEDEX, DHL, DPD leidžia pasiūlyti konkurencingas tarptautinių siuntų į užsienį kainas.

Pristatymai vykdomi po visą pasaulį, nuo EXPRESS paslaugos, kurios tranzito laikas yra 1-2 darbo dienos iki ECONOMY paslaugos, kurios tranzito laikas 3-7 darbo dienos. Visus žingsnius nuo tarptautinio siuntinio atidavimo kurjeriui iki įteikimo gavėjui jūs galite stebėti Siųsk24 siuntų sekimo nuorodoje

Prieš užsakydami siuntos į užsienį gabenimą, pasidomėkite kokie yra gavėjo šalies muito mokesčiai, ar gavėjui nekils problemų tvarkantis importo procedūras savo šalyje, ar atsiras muitinės tarpininkas, kuris pagelbės sutvarkyti muitinės formalumus.

Patikėkite savo siuntų gabenimą šios srities profesionalams. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.