Tarptautinių siuntų paieška

Jei daug laiko praleidžiate ieškodami kam patikėti savo turimus tarptautinius siuntinius, ieškote kas pigiau, patikimiau ar greičiau nugabens siuntas gavėjui ir niekaip negalite apsispręsti? O gal jūsų pirktos prekės iš užsienio elektroninės parduotuvės jau pakeliui į Lietuvą, tik niekaip nežinote kuria tarptautinių siuntų paieška turėtumėte naudotis, kad žinotumėte kada siunta bus pristatyta ir galėtumėte planuoti savo brangų laiką.

Siųsk24 komanda gali pasiūlyti visą reikiamą informaciją, visas priemones ir pagalbą vienoje vietoje, nuo tarptautinių siuntų sekimo iki gabenimo kainos paskaičiavimo. Kiekvienai siuntai, kurios gabenimas užsakytas per Siųsk24, yra suteikiamas unikalus siuntos sekimo numeris, todėl tiek siuntėjas, tiek gavėjas gali matyti kas yra daroma su siunta realiuoju laiku, nuo užsakymo pateikimo iki siuntos pristatymo. Visa informacija yra fiksuojama ir siuntų sekimas galimas tiek vietinėms, tiek tarptautinėms siuntoms.

Kadangi Siųsk24 sistema veikia 24/7 tai paskaičiuoti pervežimo kainą, pateikti užsakymą, apmokėti už paslaugą bei sekti jau keliaujančią tarptautinę siuntą galite bet kuriuo paros metu. Jums nebereikės naršyti po internetą ir užsiimti tarptautine siuntų paieška, norint sužinoti kur jūsų siunta ar dokumentai, viskas bus paprasta ir patogu. Tarptautinių siuntų paieška internete ir siuntų sekimas dar niekada nebuvo toks paprastas kaip naudojantis Siųsk24. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą, jums visada bus atsakyta ir pagelbėta.