TNT siuntos

Tnt

Siųsk24 komanda siekia, kad visos jūsų siuntos būtų pristatomos laiku ir be rūpesčių. Bendradarbiaudami kartu su TNT mes užtikriname sklandų darbą. TNT yra viena iš lyderiaujančių kompanijų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Artimiausiu metu ši kompanija bus apjungta kartu su FEDEX, taip tampant dar stipresne kitose rinkose. TNT siuntos pasiekia šiuo metu daugiau nei 200 pasaulio šalių kiekvieną dieną, todėl Siųsk24 gali drąsiai siūlyti tiek Express, tiek Economy gabenimą per šią įmonę.

Siųsk24 sėkmingai bendradarbiaudami su TNT Lietuva gali pasiūlyti naudotis jų paslaugomis už prieinamą kainą. Rinkdamiesi TNT paslaugas jūs galite naudotis tiek Express, tiek Economy variantais. Jeigu reikia skubaus pristatymo kitą dieną bet kurioje Europos šalyje, tuomet siūlome TNT Express paslaugą. Jeigu siuntos pristatymas nėra skubus, tuomet rekomenduojame rinktis TNT Economy Express paslaugą. Visos TNT siuntos yra nugabenamos laiku, saugiai, bei įteikiamos gavėjams tiesiai į rankas.

Kadangi Siųsk24 sistema veikia 24/7, tai TNT siuntos kainos skaičiavimas, užsakymo apmokėjimas bei pateikimas galimas bet kuriuo paros metu. TNT siuntos sekimas galimas per mūsų Siųsk24 puslapį įvedus sekimo numerį. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.