UPS siuntos

Ups

UPS yra didžiausia pasaulyje siuntų pristatymo įmonė, kuri per dieną pristato daugiau nei 15 mln. siuntų visame pasaulyje. UPS siūlo platų siuntų pristatymo ir krovinių gabenimo sprendimų spektrą, įskaitant naujoviškas pristatymo galimybes pasaulinei vartotojų rinkai. Šios kompanijos tikslas yra palengvinti tarptautinę prekybą diegiant pažangias technologijas į siuntų gabenimo procesus. UPS yra vienas patikimiausių kurjerinių siuntų pristatymo specialistų Lietuvoje, siūlantys įvairias paslaugas, įskaitant ir Express pristatymus visame pasaulyje.

Sėkmingai dirbdami su UPS galime teigti, jog tai viena iš patikimiausių kurjerių paslaugų teikiančių bendrovių. Visos siuntos keliaujančios per UPS yra apdraustos papildomu draudimu ir turi išsamią sekimo informaciją. Rinkdamiesi UPS paslaugas jūs galite naudotis tiek Express, tiek Economy variantais. Jeigu reikia skubaus pristatymo kitą dieną bet kurioje Europos šalyje, tuomet siūlome UPS Express Saver paslaugą. Jeigu siuntos pristatymas nėra skubus, tuomet rekomenduojame rinktis UPS Standard paslaugą.

Kadangi Siųsk24 sistema veikia 24/7, tai UPS siuntos kainos skaičiavimas, užsakymo apmokėjimas bei pateikimas galimas bet kuriuo paros metu. UPS siuntos sekimas galimas per mūsų Siųsk24 puslapį įvedus sekimo numerį. Jei turite klausimų, negalite apsispręsti ir reikia pagalbos, kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu į Siųsk24 komandą.