Kaip siųsti siuntą?

1

Įsitikinkite ar jūsų siunčiamos siuntos - siunčiami daiktai neįtraukti į draudžiamų siuntų gabenimo ar nekompensuojamų siuntų - daiktų sąrašą. Pasitikrinti galite čia:

Draudžiami siųsti daiktai
Nekompensuojami daiktai
2

Tinkamai supakuokite siuntą. Rekomendacijas kaip supakuoti siuntą rasite čia. Geras siuntos pakavimas garantuos saugų siuntimą ir greitą siuntos gabenimo procesą. 

3

Užsiregistruokite Siųsk24 siuntų siuntimo platformoje, nes tik registruoti vartotojai gali užsakyti siuntos siuntimo paslaugą.

4

Siųsk24 siuntos kainų skaičiuoklėje suveskite siuntėjo ir gavėjo šalis ir kitus, reikalingus paruoštos siuntos duomenis. Pagal jūsų suvestus siuntos duomenis, jums bus pateikti siuntos gabenimo pasiūlymai. Sau tinkamiausią siuntos gabenimo variantą galite rinktis pagal siuntos pristatymo laiką, siuntų kurjerių tarnybą bei siuntos gabenimo kainą.

5

Pasirinkę siuntos gabenimo būdą, suveskite tikslius siuntėjo ir gavėjo adresus bei kontaktus, visa informaciją apie siuntą bei siuntos turinį. Jei siunta siunčiama į ne Europos Sąjungos valstybę, ji bus muitinės kontroliuojama, todėl pasirūpinkite siuntos dokumentacija. Daugiau informacijos apie siuntų muitinimą rasite čia.

6

Suvedę visus siuntų duomenis spauskite užsakyti ir apmokėkite siuntų siuntimo paslaugą.

7

Po apmokėjimo į savo elektroninį paštą gausite siuntos dokumentus, kuriuos reikia pritvirtinti prie siuntos. Siuntos dokumentus taip pat rasite savo paskyroje.

8

Sulaukite kurjerio ir atiduokite jam siuntą arba palikite ją OMNIVOS paštomate.

9

Naudotis siuntos sekimo paslauga galite čia

 

 

 

 

Turėdami 7-ių metų darbo patirtį dirbant su Lietuvos ir užsienio šalių kurjeriais, esame atrinkę geriausius siuntų paslaugų tiekėjus, kurie užtikrintai atlieka kokybiškas siuntų paslaugas. Mūsų siuntų paslaugų tiekėjai: DHL siuntos; DPD siuntos; FEDEX siuntos; GLS siuntos; Lietuvos paštas siuntos; LP EXPRESS siuntos; Omniva siuntos; TNT siuntos; UPS siuntos.

Siuntos Lietuvoje ir siuntos užsienyje – mūsų veiklos sritis. Greitos siuntos, patikimos siuntos – yra mūsų prioritetas.