Kaip siųsti siuntą?

1

Įsitikinkite ar jūsų siunčiami daiktai neįtraukti į draudžiamų gabenti ar nekompensuojamų daiktų sąrašą. Pasitikrinti galite čia:

Draudžiami siųsti daiktai
Nekompensuojami daiktai
2

Tinkamai supakuokite siuntą. Rekomendacijas kaip tai padaryti rasite čia. Geras siuntos pakavimas garantuos saugų ir greitą siuntos gabenimo procesą.

3

Užsiregistruokite siųsk24 sistemoje, nes tik registruoti vartotojai gali užsakyti siuntos gabenimo paslaugą.

4

Siųsk24 kainų skaičiuoklėje suveskite siuntėjo ir gavėjo šalis, bet jau paruoštos siuntos duomenis. Pagal jūsų suvestus duomenis, jums bus pateikti siuntos gabenimo pasiūlymai. Sau tinkamiausią gabenimo variantą galite rinktis pagal pristatymo laiką, kurjerių tarnybą bei gabenimo kainą.

5

Pasirinkę gabenimo būdą, suveskite tikslius siuntėjo ir gavėjo adresus bei kontaktus, visa informaciją apie siuntą bei jos turinį. Jei siunta siunčiama į ne Europos Sąjungos valstybę, ji bus muitinės kontroliuojama, todėl pasirūpinkite dokumentacija. Daugiau informacijos apie muitinamas siuntas rasite čia.

6

Suvedę visus duomenis spauskite užsakyti ir apmokėkite paslaugą.

7

Po apmokėjimo į savo elektroninį paštą gausite siuntos dokumentus, kuriuos reikia pritvirtinti prie siuntos. Siuntos dokumentus taip pat rasite savo paskyroje.

8

Sulaukite kurjerio ir atiduokite jam siuntą arba palikite ją OMNIVOS paštomate.

9

Siuntos gabenimą iki pristatymo galite stebėti čia